Profil společnosti 

O nás

Společnost JAS trans podniká v silniční dopravě od roku 1991 a od té doby se náš vozový park rozrostl na 30 vozidel. Poskytujeme přepravu celovozových i kusových zásilek a také komplexní služby spojené s dopravou.

Naše služby poskytujeme vozidly s nejvyšší emisní třídou EURO 6, a tím se hlásíme k zodpovědnosti vlivu našeho vozového parku na životní prostředí. Ve spojení s moderním palubním telematickým systémem ve vozidlech přímo od jejich dodavatele sledujeme a ovlivňujeme hospodárnost provozu našich vozidel. Dále je systém schopen online navrhnout nejhospodárnější trasu, kontrolovat její dodržování včetně sledování pracovního režimu řidiče a umožňuje nepřetržité spojení vozidla s dispečinkem.

Dlouhodobě a pravidelně provádíme školení řidičů na bezpečnost silničního provozu.

Kamionová doprava

V současné době vlastníme 30 návěsových souprav (tahače VOLVO, SCANIA s návěsy Schwarzmüller). Ve vozovém parku jsou v 80% dvojpodlažní plachtové návěsy (Doppelstock / Double decker), které jsou ideální pro přepravy lehkého a křehkého zboží (možno naložit 66 europalet, nebo 52 námořních palet o celkové váze nákladu 24,5t). To znamená, že dokážeme přepravit větší množství, tím pádem je doprava levnější a ekologičtější. Tato doprava je velice výhodná pro dlouhé cesty po Evropě, kdy se platí nejrůznější poplatky: mýtné, tunely, trajekty atd.

Přepravované náklady jsou pojištěny na 600.000,- Eur z titulu odpovědnosti dopravce dle Úmluvy CMR a také proti odcizení. (viz pojistná smlouva)

Služby

Pokud nepostačuje kapacita vlastních vozidel, zajišťujeme zprostředkování dopravy nákladů pro nepokryté objednávky přeprav. Toto je možné jen u smluvních přeprav pro stálé zákazníky a je to prováděno se souhlasem objednavatele. Přepravy jsou zadávány jen spolehlivým firmám (spolehlivost, pojištění nákladů, kvalitní vozový park) - dopravcům s vlastním vozovým parkem. Další zprostředkování třetí osobě je zakázáno.

Doprava sypkých materiálů a zemní práce

Firma disponuje sklápěcí soupravou DAF CF „S3“ (12-25 m³ / 28t), 2 ks sklápěcích souprav Tatra T-815 „S3“ (10-20 m³ / 25t), rypadlem CAT 303 TCR, DH 112, vozidlem Mercedes-Benz ATEGO s kontejnerem pro odvoz suti, zeminy a dalšího stavebního i jiného odpadu (2-3 m³ / 5t), stroji na řezání asfaltu a dalším příslušenstvím pro úpravu terénu.